مجله همه چیز

محل درج آگهی و تبلیغات
نوشته شده در تاريخ جمعه 10 تير 1401 توسط همه چیز
برخی از مکملهای کاهش وزن ترکیبی هستند؛ به این معنا که از چند ماده چربیسوز در آنها استفاده شده است. مکمل های ورزشی معمولا در مقادیری بیش از نیاز روزانه ورزشکار تجویز می شوند و هدف از تجویز آنها تقویت عملکرد ورزشکار به واسطه آثار شبه دارویی آنها است. برای تبدیل شدن به یک ورزشکار حرفهای، علاوه بر تلاش مداوم به مکملهای بدنسازی احتیاج دارید؛ اما تهیه مکملهای ورزشی اصل و اورجینال یکی از دغدغههای این روزهای ورزشکاران است. چراکه همان گونه که کم و بیش میدانیم، اولین ضرر مکملهای تقلبی، از بین رفتن کبد و در پی آن مسموم شدن تمامی بدن است. بیشتر از چیزی که فکر میکنید پروتئین برای چربی سوزی مهم است. شما میتوانید با خوردن مواد غذایی پروتئینی تمام پروتئین مورد نیاز بدن را تامین کنید اما افراد زیادی نمیتوانند به مقدار کافی پروتئین بخورند. عصاره قهوه سبز: پژوهشها نشان میدهند که عصاره قهوه سبز به کاهش وزن کمک میکند. برخی پژوهشها نشان میدهند که به کاهش وزن کمک میکند اما شواهد با یکدیگر در تناقض هستند. به عنوان مثال یک پژوهش دریافت که مکمل حاوی زردچوبه باعث کاهش وزن در افراد یا مبتلا به سندرم متابولیک میشود. برای دریافت اطلاعات بیشتر در این زمینه با مقاله طرح توجیهی تولید مکمل های ورزشی همراه کارشناسان بهین صنعت یاب باشید.

این مکمل بدنسازی از تجزیه بافت عضلانی در حین انجام حرکات بدنسازی و ورزشی جلوگیری میکند. همچنین متأسفانه خرید مکمل جزو پیششرط اولیه برای برخی مربیان جهت ارائه برنامه ورزشی به افراد شده و فروش دارو به ورزشکاران آن هم از ابتدای تمرین و فعالیت برای این عده از مربیان فقط جنبه مالی دارد. چندین مکمل دیگر هم هستند که به چربی سوزی کمک میکنند. به گزارش سلامتنیوز، براساس تحقیقاتی که مراکزپزشکی معتبر دنیا روی ترکیبات مختلف مکملهای بدنسازی انجام دادهاند، مصرف بلندمدت این مکمل ها، عوارض سوء و ناگزیری هم در میان زنان و هم در میان مردان مصرف کننده دارد. با این حال پژوهشهای انجام شده بر روی قهوه سبز حامی مالی از طرف شرکت های تولید کننده این مکملها داشته است. در پژوهش انجام شده بر روی ۶۰ فرد چاق و دارای اضافه وزن مشخص گردید که رژیم پر پروتئین نسبت به رژیم با پروتئین متعادل ۲ برابر موثرتر برای چربی سوزی است. انجام ورزش های سنگین نیاز به انرژی زیاد دارد که کراتین آن را فراهم می کند. به طوری که امروزه بسیاری از بدنسازان حرفه ای طرفدار پر و پا قرص این برند هستند و از کیفیت بالای محصولات آن تعریف می کنند. فیبر محلول سرعت حرکت مواد مغذی از معده به روده را کمتر میکند.


در پایان برای نتیجه­گیری نهایی در پاسخ به این سوال که آیا این مکمل را برای افزایش سرعت عضله سازی استفاده کنید یا نه؟ از طرف دیگر شما میتوانید مکملهای طبیعی گفته شده را که در بالا لیست شد به برنامه رژیم خود اضافه کنید. پروتئین اولترا پروتئین سینتا ۶ بی اس ان برای فاز چربی سوزی ضروری است تا عضلات خود را به خاطر رژیم غذایی از دست ندهید. نیتریک اسید مواد تشکیل دهنده مکمل پری ورک اوت است که منجر به تقویت جریان خون به سمت عضلات می گردد و باعث می شود در حین تکرارهای طولانی وزنه برداری خون شما به راحتی پمپاژ شود. بسیاری از متخصصین سلامتی ادعا میکنند که باکتریهای روده نقش مهمی در کاهش وزن و متابولیسم بر عهده دارند. بسیاری از افراد نیز به صورت حرفهای در این ورزش فعالیت میکنند و با هدف کسب بهترین عضلات و تقارنهای اندامی در مسابقات مختلفی شرکت میکنند. بسیاری از ما به دلایل مختلف تلاش کرده ایم تا وزن خود را کاهش دهیم.

CLA : نوعی اسید چرب امگا 6 است که عده ای از دانشمندان معتقدند که موجب کاهش چربیهای شکم شده و عضلات بدن را در حجم خود نگه میدارد. به همین دلیل است که چربی سوزی در نقاطی از بدن که از قبل نسبتا کم چرب تر بودهاند راحت تر و با استمرار بیشتری میباشد. قبل از مصرف یا پزشک مشورت کنید. بهترین راه برای ریکاوری کردن بعد از ورزش، مصرف این مکمل ها می باشد. و در صورتی که مقدار پروتئین دریافتی در بدن مناسب باشد سوخت و ساز بدن برای سوزاندن چربی ها بالاتر می رود. به نظر می رسد پروتئین بر پایه شیر یا لبنیات به دلیل محتوای لوسین و اسیدهای آمینه زنجیره ای شاخه ای (BCAA) که به راحتی هضم و جذب می شوند، بسیار برتر است. هضم و جذب مواد مغذی و دفع سموم با اعتیاد مختل شده و بیماری ها و مشکلات متعددی نمایان خواهند شد. اما کماکان به یاد داشته باشید، مکمل ها گلوله جادویی برای از بین بردن چربی ها نیستند. بالا بردن دمای بدن باعث میشود تا شما چربیسوزی بیشتری را تجربه کنید و این لاغری را به دنبال دارد. ال کارنیتین و کروم بایوتک یو اس ای کمک میکند تا در حین تمرین انرژی بیشتری از سوزاندن چربیها داشته باشید.

.: Weblog Themes By Pichak :.


تمامی حقوق این وبلاگ محفوظ است | طراحی : پیچک | قدرت : بلاگ یو